https://drive.google.com/uc?id=1jQMJQs9wBHeV4UDgugCvPrjWSjyuyKOL
Bobry jedne drzewa pościnały, inne „nadgryzione” jeszcze stoją. Natura nie jest pokojowym domem istot żywych. Jest miejscem wojny jednych z drugimi. A jak jest między nami? Między ludźmi?
Wyslac ” ekologow” na te bobry co niszcza srodowisko naturalne..i milicje na dodatek ,niech wezma te Bobry do Sadu za wycinanie drzew bez pozwolenia..
Wyglada na to ,ze Bobry maja wiecej praw niz Czlowiek..Takie kurestwo stworzylismy sobie..
🙂