Szczepienia powinny być przymusowe – poznaj swojego Pasterza

Naszym pasterzem jest pan Butter.

image

(Zdjęcie ze strony: Team Tucker Carlson, na prawach cytatu)

Nasz pasterz powiedział, że wierzy, iż nadszedł czas. Nasz pasterz jest szefem WuHao na nasz teren czyli umęczoną Europę, w tym na powstałą z kolan Polskę. Co nasz pasterz powie, to niepodległe “władze” europejskich krajów traktują z należytą starannością.

Na co zatem nadszedł czas, zdaniem naszego pasterza? Nadszedł czas by szczepienia stały się OBOWIĄZKOWE. Pracodawcy pasterza czują się już zmęczeni upływem czasu, więc wygłosił on przesłanie,

  • o czym mamy myśleć,
  • o czym mamy rozmawiać,
  • co mamy rozważać.

Jednak wcześniej nasz pasterz zwrócił uwagę na inny palący problem. Wskazał na badanie naukowe, opublikowane na łamach BMJ (British Medical Journal), które sugeruje, że noszenie masek zapobiega 53% zakażeń. Tylko 48% mieszkańców Europy nosi maseczki – poinformował. – Gdy ilość noszących maseczki wzrośnie, spadnie ilość zakażeń i zgonów. Gdyby wskaźnik noszenia maseczek wyniósł 95% ocalilibyśmy 160 000 istnień ludzkich – podsumował pasterz.

Mamy więc dowód w postaci badania naukowego na łamach prestiżowego pisma. Mamy jasne wskazanie, co prowadzi do spadku o 53% zakażeń, ale także i zgonów. Nie mamy informacji o notce edytorskiej do przedstawionego badania, gdzie zapisano, iż “the quality of the current evidence would be graded—by GRADE criteria11—as low or very low”. Czy zatem wartość użytych danych była niska lub “bardzo niska”?

It’s time! (Już czas!) wykrzykuje przed walkami w klatce konferansjer zapowiadający zawodników. Nasz pasterz używa tego stwierdzenia tonem spokojnym, uspokajającym, właściwy specjaliście od wpływania na reakcje ludzi, bowiem nasz pasterz nie ma wiele wspólnego z wykształceniem medycznym, jest specjalistą w dziedzinie “nauk społecznych” i wpływania na zachowania ludzkie, którym to wpływaniem zajmuje się w obszarze “zdrowia”.

Nasz pasterz rozpoczął swoją karierę pomocy ludziom, od pomagania Afgańczykom w 1990 roku. Potem pomagał Azjatom i Afrykanom poprawiając ich sytuację w tak istotnych obszarach jak życie seksualne i rozrodczość. W Europie promował szczepienia dzieci, aż został szefem WHO na Europę.

Więc szczepienia powinny być obowiązkowe, jeśli to podniesie “uptake”/wyszczepialność/ilość ludzi zaszczepionych.

Już czas o tym debatować. – To będzie zdrowa debata – podkreślił Butter. – KAŻDY człowiek powinien być zaszczepiony (“What we need is every member of society vaccinated”) – wyjaśnił pasterz.

Wypada mieć nadzieję, że nasi przywódcy wezmą sobie do serca wskazania od władz sanitarnych i przyspieszą oraz zintensyfikują swoje wysiłki na rzecz uratowania społeczeństw Europy. Thomas Bareiss – szef niemieckiej turystki – wyraził przekonanie, że Niemcy będą mieli obowiązek szczepienia się. Kanclerz Alexander Schallenberg powiedział, że szczepienia będą obowiązkowe w Austrii od lutego 2022 roku. Nikt się nie uratuje, przed uratowaniem. Czas na zdrową debatę, na temat przymusowych szczepień. Jaką tam debatę. Czas na działania. Znaczy na poddanie się. Szczepieniom. Dla własnego dobra.

————————————————————————————————–

Odnośniki:

1. WHO o szefie na Europę: https://www.euro.who.int/en/about-us/executive-council/mr-robb-butler

2. Programy nadzorowane wcześniej przez p. Buttera https://www.afro.who.int/health-topics/sexual-and-reproductive-health

3. Praca naukowa o skuteczności maseczek: https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2729

4. Edytorial do powyższej pracy naukowej: https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2729

5. Tucker Carlson, źródła przytaczanych wypowiedzi: https://teamtuckercarlson.com/news/the-who-says-its-time-to-discuss-mandatory-covid-vaccinations/

6. Austria wprowadzi obowiązek szczepień od lutego 2022: https://www.politico.eu/article/austria-mandatory-coronavirus-vaccination-february/

Nie bądź obojętny, udostępnij dalej...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *