„Droga” w prezencie na Święta

 

„Droga” w prezencie, pod choinkę, na Święta, to jest taka mała gwiazdka, którą chciałbym podarować komuś. Żeby Święta były lepsze, żeby radośniej, weselej. Jeśli chcesz ją otrzymać, wystarczy wysłać zgłoszenie.

 

O co chodzi?

W trakcie swojej pielgrzymki doświadczyłem ogromnej ilości ludzkiego dobra. Dałem temu wyraz w książce, którą napisałem o tym, jak było. Właściwie to są dwie książki, bo te dwie części – każda 500 stron – tworzą prawdopodobnie największą opowieść o pielgrzymowaniu do Santiago de Compostela.

Książka jest dostępna bezpośrednio i wysyłkowo w Wydawnictwie Archidiecezji Lubelskiej – Gaudium {TUTAJ}. Jej nominalna cena wynosiła 29,50 za jeden tom, w sumie ok 60 zł.  „Droga” jest też dostępna w innych formach niż druk, do kupienia lub do pobrania ze stron mojego bloga, informacje są {TUTAJ}.

Trzy lata temu urządzałem pierwszą „loterię”, los wówczas sprawił, że „Droga” trafiła na Śląsk. Dziś urządzam ją ponownie.

Aby otrzymać książkę, należy przesłać do mnie maila przez formularz kontaktowy {LINK}, przy czym, podaję pola i wytłuszczonym drukiem, co należy w nie wpisać:

  • w polu „Temat” wpisać:
    Droga w prezencie
  • w polu „Treść wiadomości” w wyrazić wolę pokrycia kosztu przesyłki (17 pln):
    Zgadzam się na pokrycie kosztów przesyłki
  • zgodzić się na podanie swojego imienia i miasta do publicznej wiadomości w przypadku wygranej:
    W przypadku wygranej, zgadzam się na podanie mojego imienia i miejscowości zamieszkania do publicznej wiadomości

I… tyle. Jeśli nikt się nie zgłosi, „Droga” nie zostanie wysłana. Jeśli zgłosi się jedna osoba, to otrzyma książkę. Jeśli będzie więcej zgłoszeń, to urządzę losowanie. Termin przesyłania zgłoszeń mija we wtorek 14 grudnia o północy. W środę 15 grudnia, podam do wiadomości wyniki. Na święta książka powinna już dotrzeć na swoje miejsce. Oczywiście, może być z autorską dedykacją.

Ogłoszenie może powtórzę w niedzielę przed ostatecznym terminem.

Więc… radosnych Świąt i… Buen Camino!

A to link do książki:

 

Korekta: Dzisiaj, przed chwilą (1 grudnia) dowiedziałem się, że dostępny w Gaudium nakład został w całości wyczerpany, choć w listopadzie książki jeszcze były w sprzedaży. Postaram się by dodruk był przed Świętami. Wzrost ceny, niestety, ze względu na ogromny wzrost kosztów druku, będzie duży.

Nie bądź obojętny, udostępnij dalej...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *