Dlaczego koniecznie należy się zaszczepić?! – Cała prawda

 

1. Zaszczepić się należy, żeby mieć „święty spokój”. Po prostu wyskakujące z telewizora, internetu i tak dalej twarze, nie dają spokoju. Zaszczep się, zaszczep się. Zaszczep się. Więc kurna warto się zaszczepić, żeby mieć spokój. Życie pod ciągła presją, to co to za życie.

2. Bo to jest bezpieczne. Wiarygodni ludzie, tacy jak Mateusz Morawiecki, profesor Horban i pan minister Dworczyk, mówią, ze to bezpieczne. Kanclerz Niemiec mówi, że to bezpieczne. UE mówi, ze to bezpieczne. Putin mówi, ze to bezpieczne. Ludzie TO JEST BEZPIECZNE. Wszędzie tak mówią. Zlitujcie się, przecież wszystkie media, tak wielu naukowców i w zasadzie wszyscy politycy NIE MOGĄ KŁAMAĆ. Warto się zaszczepić, bo to jest bezpieczne.

3. Bo nie zachoruję. Covid to groźna i śmiertelna choroba. Kto chce umierać w nieświadomości, w samotności, podłączony do respiratora, który ktoś w końcu odłączy. Nie. Należy się zabezpieczyć. Szczepionka zapewnia 98% skuteczności. Ci co się nie zaszczepili umierają. Ostatnio pan premier Morawiecki powiedział, że stosunek między nieszczepionymi a zaszczepionymi jeśli chodzi o zgony wynosi 99,2 do 0,8%. Rozumiecie, tylko 0,8% zaszczepionych umiera na Covid. Tylko głupiec by się nie zaszczepił.

4. Bo będzie można w miarę normalnie żyć. Życie bez szczepienia staje się naprawdę uciążliwe. W pracy naciskają. W mediach i przy innych okazjach naciskają. Bez szczepienia człowiek staje się wygnańcem, skazanym na własny dom albo mieszkanie. Nigdzie nie wyjedzie. Nigdzie nie pójdzie. To narasta. Trzeba się zaszczepić, żeby normalnie żyć.

5. Bo chronisz w ten sposób nie tylko siebie, ale przede wszystkim swoich bliskich. Dużo byłoby mówić, to jeden z najważniejszych argumentów. Tylko ludzie złej woli, ludzie, który szef śląskiej izby lekarskiej określił jako potencjalnych seryjnych morderców się nie szczepią. Jeśli chcemy jako społeczeństwo ocaleć. Jeśli chcesz by twoi bliscy byli bezpieczni – zaszczep się.

6. Bo dzięki szczepieniom, jeśli zdecyduje się ponad 71% społeczeństwa, wrócimy do Nowej Normalności. Będzie można prawie normalnie żyć. Skończą się drastyczne elementy obostrzeń. Będzie się można spotykać, owszem w maseczkach, ale jednak. Gospodarka ruszy, bo już umiera przez nieszczepiących się. Zaszczep się jeśli chcesz wrócić do normalności.

7. Bo to jest obowiązek chrześcijański. Papież Franciszek, który jest depozytariuszem wiary św. Piotra, jasno wskazał że obowiązek zaszczepienia się jest obowiązkiem moralnym. Biskup Nycz to powtórzył, przypominając, że w grę chodzi piąte przykazanie, czyli nie zabijaj. Jeśli jesteś dobrym katolikiem i posłuszny chcesz być swoim pasterzom, których więź z samym Panem Bogiem jest gwarantem ich autorytetu, zaszczep się!

8. Choć to drobiazg to wcale nie taki mały, należy się zaszczepić, bo na loterii szczepionkowej można wygrać różne nagrody. Od drobnych typu hulajnoga dla zaszczepionych, po poważne, czyli samochód. Dlaczego nie warto przy okazji zaszczepienia wziąć udziału i dać sobie szansy na wygraną?

 

A tutaj symetryczne w zasadzie argumenty w przeciwną stronę 🙂 {LINK}

Nie bądź obojętny, udostępnij dalej...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *