Ilu ludzi NAPRAWDĘ „umiera na koronawirusa” SARS-CoV-2

Ilu faktycznie ludzi morduje terrorysta SARS-CoV-2?

Nieznany terrorysta przysyła do mediów w naszej metropolii manifesty, ogłaszając, że wskutek jego oddziaływania psychicznego w zeszłym miesiącu zmarło 157 osób, a miesiąc wcześniej 149. W ostatnim swoim liście napisał, że jeśli miasto nie przeleje na konto jego przyjaciół 2 mld $ to w kolejnym miesiącu zamorduje w ten sposób 162 osoby.

Problem polega na tym, że nie sposób stwierdzić w 10 milionowym mieście, w którym umiera miesięcznie 400 osób, które z nich są ofiarami terrorysty. Może wszystkie i tak by umarły, a ogłaszane oddziaływanie psychiczne to ściema? Jak to sprawdzić? Bardzo prosto.

 • Trzeba znać liczby z porównywalnych okresów, gdy NIE BYŁO NOWEJ przyczyny zgonów.
 • Trzeba znać naturalną tendencję zmiany liczby zgonów z przyczyn poza tą nową.
 • Liczbę określoną w ten sposób ODJĄĆ od bieżącej liczby zgonów.

Jeśli rok, dwa lata temu i trzy lata temu, w badanym miesiącu liczba zgonów wynosiła 380, 390, 400, to jeśli w bieżącym roku mamy 410 zgonów to twierdzenia terrorysty, jakkolwiek nie byłyby wspierane i medialne, pozostają wymuszeniem i nieprawdą. Liczba 410 jest naturalną liczbą zgonów. Nikt nowy nie zginął wskutek psychicznych działań terrorysty.

Ilu Włochów ginie faktycznie od pandemii Covid-19?

Zatem:

 • Ile ludzi zmarło we Włoszech w miesiącach styczeń, luty, marzec w kolejnych pięciu latach wstecz?
 • Jaka jest tendencja, progresja i naturalne wahanie liczby tych zgonów?
 • Ile wypada takich zgonów na obecne styczeń, luty, marzec bez uwzględniania koronawirusa Covid-19?
 • Jaka jest FAKTYCZNIE rejestrowana obecnie ilość zgonów?

Porównanie tej ostatniej liczby z tą przedostatnią da nam urealnioną ilość zgonów wskutek NOWEGO CZYNNIKA chorobotwórczego jakim jest „pandemia” koronawirusa.

Czy ktoś mógłby pomóc znaleźć TE DANE? Bo google wylewa z siebie lawinę błota z niekończącą się ilością zbędnych informacji. Nie sposób odnaleźć tych konkretnych. Nikt ich – wydaje się – nie publikuje, nie upowszechnia, nie prezentuje.

Gdybyśmy mieli dane miesięcznej liczby zgonów – w konkretnych miesiącach sezonu „grypowego” – we Włoszech, np. marzec 2019, marzec 2018, marzec 2017. Może być i luty. Gdybyśmy mieli całkowitą liczbę zgonów – lub esktrapolowaną – z marca 2020, to mamy PRAWDZIWĄ LICZBĘ zmarłych z powodu Covid-19 w warunkach narodowej klęski i pandemii. Gdzie szukać tych liczb? Kto je podaje?

Zmiana, tendencja, ilości zgonów we Włoszech (na 1000 osób) od 2004 roku wygląda następująco:

image

(Link)

A więc w roku 2014 to było 9,8 zgonów na tysiąc osób, a trzy lata później 10,7. W ciągu trzech lata nastąpiło zwiększenie o… 9,18%, zaś rok do roku pomiędzy rokiem 2016 a 2017 zmarło więcej o 6% mieszkańców. Oczywiście, są lata o znacznie mniejszych zmianach, ale są i te wymienione.

Tendencje zmian śmiertelności w starzejącym się włoskim społeczeństwie szacowane są na przyszłość w następujący sposób:

image
(Link)

Łatwo, zobaczyć, że bez koronawirusa, liczba zgonów w Italii będzie mocno rosnąć i wcześniej wymienione i mierzone przyrosty, kiedy Covid-19 jeszcze nie było, są zjawiskiem naturalnym i przewidywalnym.

Sumując:

Jeśli dziennie w odpowiadających pomiarom miesiącach umierało we Włoszech 2200 osób, a teraz umiera 2300, to liczba śmierci wskutek Covid-19 jest zaniedbywalnie mała, a zagrożenie nim spowodowane nie jest istotne w żaden racjonalny sposób.

Jeśli natomiast wzrost liczby zgonów był z 2200 na 3000 to znaczy, że faktycznie 700 z nich można przypisać Covid-19.

Tylko… gdzie znaleźć te dane? Dlaczego żadna instytucja, ani media ich nie publikują? Byłby to jakiś niezbity dowód na zagrożenie tej epidemii dla naszego zdrowia i życia.

Update…

1. Media w Polsce podająSzósta ofiara śmiertelna koronawirusa w Polsce”

Czego trzeba, aby tak właśnie podać wiadomość? Biedna kobieta rodziła kilka dni wcześniej dziecko. Miała zrobione cesarskie cięcie. W wyniku tego, doszło do sepsy. Ponieważ jednocześnie kobieta miała infekcję koronawirusem, to jej śmierć lekarze, urzędnicy i media kwalifikują jako śmierć od koronawirusa, ta kobieta jest ponoć jego „śmiertelną ofiarą”. Jeśli to nie jest kłamstwo, to co nim jest?

 

2. Zbiorcze dane liczby zgonów z 24 państw europejskich, w tym zbiorcze dane z Włoch NIE POKAZUJĄ wzrostu liczby osób zmarłych w stosunku do analogicznych okresów lat ubiegłych! Ludzie umierają w takim tempie jak rok, dwa, trzy temu. Ale teraz, być może ktoś kwalifikuje ich jako zabitych przez koronawirusa.

„Over the past few days, the EuroMOMO hub has received many questions about the weekly all-cause mortality data and the possible contribution of any COVID-19 related mortality. Some wonder why no increased mortality is observed in the reported mortality figures for the COVID-19 affected countries.”

„W ostatnich dniach EudoMOMO otrzymuje wiele zapytań o wpływ COVID-19 na śmiertelność. Niektórzy zastanawiają się, dlaczego NIE OBSERWUJE SIĘ WZROSTU CAŁKOWITEJ ŚMIERTELNOŚCI dla krajów dotkniętych COVID-19.”

Dane tutaj: http://www.euromomo.eu/

http://www.euromomo.eu/outputs/images/Pooled-number.png

http://www.euromomo.eu/outputs/images/Multicountry-zscore-Total.png

Nie bądź obojętny, udostępnij dalej...

One thought on “Ilu ludzi NAPRAWDĘ „umiera na koronawirusa” SARS-CoV-2

 1. „Zaniżone statystyki

  Shen zapytana, czy można ufać chińskim danym odpowiada, że należy do nich podchodzić z olbrzymim dystansem.

  – Nie ufam im. Mamy wersję oficjalną, mówiącą o tym, że Chiny sobie poradziły i mamy relacje lekarzy oraz zwykłych Chińczyków. (…) Dane z krematoriów są zatrważające. Badania wskazują, że w najlepszym wypadku są to liczby są zaniżone nawet do dziesięciu razy. – podkreśla.

  – Według dokumentów, do których dotarła gazeta wydawana w USA, ale założona przez Chińczyków „The Epoch Times”, były takie dni w jednej z prowincji, w których dane zaniżano nawet 52 razy. W tej chwili to na co zwracają uwagę Chińczycy to sytuacja w krematoriach. Od 23 marca mogą wydawać ciała. Otóż od 1 listopada do 23 marca nie mogły tego robić. Pierwszego dnia pod jednym z krematoriów w Wuhan były ogromne kolejki. Jeden z internautów zrobił zdjęcie, ale zdjęła je cenzura. – relacjonuje korespondentka.”

  https://telewizjarepublika.pl/shen-nie-mozna-wierzyc-chinskim-danym-na-temat-epidemii-europa-i-usa-popelnily-blad,93552.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *